Olivia Culpo pa sytjena në rrugë - Bota Sot
Olivia Culpo pa sytjena në rrugë

Bota e Yjeve

Olivia Culpo pa sytjena në rrugë

Nga: Bota sot Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 22:17
Olivia Culpo

Ajo kurrë nuk bën  hapin e gabuar sa herë del në tapetin e kuq.

Dhe Olivia Culpo vërtetoj se është plotë stil edhe  të hënën derisa u nis për një takim në Los Angelos.

Bukuroshja 27 vjeqare u shfaq me një veshje lëkure pa veshur sytjena./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat