Gigi Hadid dhe Kacey Musgraves, mahnitëse në CMA Awards - Bota Sot
Gigi Hadid dhe Kacey Musgraves, mahnitëse në CMA Awards

Bota e Yjeve

Gigi Hadid dhe Kacey Musgraves, mahnitëse në CMA Awards

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 12:56
Gigi Hadid dhe Kacey Musgraves

Të dyja dukeshin çuditshëm por nxitën vëmendjen me pamjen e tyre joshëse .

Gigi Hadid bëri paraqitje të papritur në tapetin e kuq në edicionin e 53-të të CMA Awards në Nashville.

Ajo ishte e shoqëruar bashkë me superyllin, Kacey Musgraves.

Modelja 24 vjeçare dhe muzikantja 31 vjeçare dukeshin mahnitëse në fustanet e tyre të ngjitura.

Gigi kishte kombinuar nuancat në ngjyrë qumështi ndërsa Kacey ngjyrë të verdhë të lehtë

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat