Ciara feston në bikine - Bota Sot
Ciara feston në bikine

Bota e Yjeve

Ciara feston në bikine

Nga: Bota sot Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 23:26
Ciara

Ciara ka qenë mikëpritëse e qmimit të American Music Awards.

Dhe këngëtarja këtë rast e festoj në bikini.

Këngëtarja e hitit 1,2 Ste postoj foto të saja në bikine të zeza derisa i dhuronte një puthje kamerës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat