Shoqja e Kylie Jenner ua tregon të pasmet bombë - Bota Sot
Shoqja e Kylie Jenner ua tregon të pasmet bombë

Bota e Yjeve

Shoqja e Kylie Jenner ua tregon të pasmet bombë

Nga: Bota sot Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 23:43
Anastasia Karanikolaou

Anastasia Karanikolaou ka realizuar shumë foto nga bashkëpunimi i saj me TJ Sëim.

Dhe të enjten, shoqja më e mirë e Kylie Jenner ishte përsëri e gatshme për plazh me bikine të zeza të lezetshme./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat