Dukesha e Kembrixhit vesh sërish ansamblin luksoz - Bota Sot
Dukesha e Kembrixhit vesh sërish ansamblin luksoz

Bota e Yjeve

Dukesha e Kembrixhit vesh sërish ansamblin luksoz

Nga: Bota sot Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 18:07
Kate Middleton

Dukesha e Kembrixhit dukej tipike elegante me një veshje të Oscar De La Renta, kur arriti në Norfolk sot.

Kate Middleton 37 vjeqare u dallua me veshjen e saj të njëjtë prej 2,736 paundë kur ishte për një vizitë në Shtëpinë Mbretërore të Operës, gjatë muajit janar.

Nëna e tre fëmijëve ia bashkoj stilin edhe një qantë të zezë Beulah London 275 paundë dhe një palë tka të zeza 520 paundë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat