Olivia sërish në plazh, tregon fundshpinën... - Bota Sot
Olivia sërish në plazh, tregon fundshpinën...

Bota e Yjeve

Olivia sërish në plazh, tregon fundshpinën...

Nga: Bota sot Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 18:13
Olivia Culpo

Jeta duket se është një plazh për mbretëreshën e bukurisë të kthyer në aktore dhe modele, Olivia Culpo.

Ylli për të cilën flitet se po takohet me Nick Jonas, përsëri ka posutar foto nga udhëtimet e saj.

Këtë herë ajo ishte me një supermodele tjetër, Devon Windsor, modelen 25 vjeqare të Victoria Secret, nga Missouri./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat