Amber Turner duket engjëllore - Bota Sot
Amber Turner duket engjëllore

Bota e Yjeve

Amber Turner duket engjëllore

Nga: Bota sot Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 18:35
Amber Turner

Amber Turner dukej sikur nuk kishte fare kujdes derisa u nis në festën e Krishtlindjeve të markës së modës House of CB's Christmas Party.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të bardhë me mëngë të stilit engjëll dhe me gjoksin e hapur./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat