Celine Dion shfaqet elegante

Bota e Yjeve

Celine Dion shfaqet elegante

Nga: Bota sot Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 09:13
Celine Dion

Ajo sapo ka dalë nga rezidenca e saj në Las Vegas pas 17 vitesh.

Dhe Celine Dion mbylli një tjetër moment historik në skenën e Tonight Show me Jimmy Fallon të premten, derisa rrëmbeu selfien e parë bashkë me nikoqirin.

Ajo u shfaq me veshjen e saj elegante mëndafshi me mëngë voluminoze./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat