Eva Longoria e bukur në stilin e saj

Bota e Yjeve

Eva Longoria e bukur në stilin e saj

Nga: Bota sot Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 09:22
Eva Longoria

Eva Longoria bëri stuhi në gala vjetore të fondacionit të saj të themeluar në Beverly Hills këtë të premte në mbrëmje.

Ikona 44 vjeqare e Desperate Housewives u shfaq në Hotel Four Season në Beverly Hills.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër kokteji dhe flokët e lidhur lehtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat