Për ditëlindjen e 40-të, modelja e njohur festë të çmendur

Bota e Yjeve

Për ditëlindjen e 40-të, modelja e njohur festë të çmendur

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 11:08
Kelly Brook

Nëpër mediat ndërkombëtare po qarkullojnë imazhe nga festa e ditëlindjes së yllit Kelly Brook, e cila së shpejti mbushë 40 vite.

Aktorja dhe modelja ‘e nxehtë’ është shfaqur me një fustan rozë, në rrethuar me meshkuj

Ajo është surprizuar nga miqtë e saj në radio Heart, teksa u befasua nga djemtë e grupit Magic Mike Live të cilët u futën para sajë.

Kelly dukej e emocionuar dhe e befasuar, teksa e trajtuan me një shfaqje personale.

Duke folur pastaj ajo tha : “Kjo është si ditëlindja më e mirë që kam pasur ndonjëherë”.

Kujtojmë që me 23 nënëtor, Kelly mbushë 40 vite, por format e saj kanë bërë që ajo të jetë ende në konkurrencë me shumë modele të njohura. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat