Joshua Jackson dhe Jodie Turner-Smith për herë të parë mbajnë unaza në gishtin e martesës - Bota Sot
Joshua Jackson dhe Jodie Turner-Smith për herë të parë mbajnë unaza në gishtin e martesës

Bota e Yjeve

Joshua Jackson dhe Jodie Turner-Smith për herë të parë mbajnë unaza në gishtin e martesës

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 11:34
Joshua Jackson dhe Jodie Turner-Smith

Aktori i njohur, Joshua Jackson, dhe gruaj e tij, Jodie Turner-Smith, tek pas një kohe të gjatë kanë vendosur unaza të në gishtat e tyre.

Sipas Daily Mail, çifti në qershor të këtij viti kanë marrë një licensë të martesës.

Jodie mbante një unazë me diamant të madh e cila mori vëmendjen e të gjithëve në premierën e Queen & Slim në  Los Angeles të enjten.

Image

Po ashtu edhe aktori Joshua pati një unazë rrethi në gishtin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat