Gati 50 vjece, po i eklipsoi fare yjet e tjera në tapetin e kuq të çmimeve “Latin Grammy”! - Bota Sot
Gati 50 vjece, po i eklipsoi fare yjet e tjera në tapetin e kuq të çmimeve “Latin Grammy”!

Bota e Yjeve

Gati 50 vjece, po i eklipsoi fare yjet e tjera në tapetin e kuq të çmimeve “Latin Grammy”!

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 15:08
Latin Grammy

Yjet latine mbushën tapetin e kuq të cmimeve Latin Grammy.

Por ajo që ra më shumë ishte padyshim 48 vjecarja, Thalia: aktorja ndërroi dy fustane, njëri më seksi se tjetri, dhe tregoi në këtë mënyrë formën e shkëlqyer fizike, por edhe një fytyrë shumë të kuruar, që nuk i tregon kurrë vitet e vërteta mbi supe.

Aktorja vazhdon të mbette mjaft joshëse, dhe shumë e preferuar nga publiku.

Rivalja më e afërte saj në tapetin e kuq ishte këngëtarja Chile Cami, 23 vjeçe ( pra Thalia, garonte me njërën që është sa gjysma e moshës së saj) .

Ndërkoha ra në sy dhe prania e njërës prej ish bashkëshorteve të Marc Anthony, Dayanara Torres, ish Miss Universi.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat