Fustani i Selena Gomez ua rrëmben vëmendjen - Bota Sot
Fustani i Selena Gomez ua rrëmben vëmendjen

Bota e Yjeve

Fustani i Selena Gomez ua rrëmben vëmendjen

Nga: Bota sot Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 09:12
Selena Gomez

Ajo po mbështet organizatën e famshme për mbrojtjen e të drejtave dhe lirive të amerikanëve.

Selena Gomez u shfaq me një fustan reflektues ngjyrë bakri në Beverly Hills në Kaliforninë Jugore.

Aktorja dhe këngëtarja 27 vjeqare kishte prezantuar ngjarjen ku morën pjesë edhe Don Cheadle dhe Chrissy Metz./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat