Beyonce ua "merr" sytë

Bota e Yjeve

Beyonce ua "merr" sytë

Nga: Bota sot Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 09:40
Beyonce

Të gjthë i kishin sytë tek Beyonce të shtunën gjatë natës së dytë të fondacionit Sean Carter të burrit të saj Jay Z në Hollyëood në Florida.

Ikona e popit 38 vjeqarja u shfaq me një fustan të argjendtë.

Ngjarja bamirëse kishte për qëllim mbledhjen e fondeve për të ndihmuar studentët e privuar nga shkolla dhe të kenë suksese në kolegje dhe univeristete./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat