Kylie Jenner vjen e 'kuqe' për Krishtlindje

Bota e Yjeve

Kylie Jenner vjen e 'kuqe' për Krishtlindje

Nga: Bota sot Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 09:16
Kylie Jenner

Ajo është nga milionerët me të rinj në botë.

Dhe tani Kylie Jenner po përgatitet për lansimin e radhës Kylie Cosmetics duke promovuar linjën e re me një fustan të kuq.

Ylli televiziv pozoj me një veshje të shkurtër me nuancën e kuqe të buzëve./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat