Njihuni me kunatën bukuroshe të Marina Vjollcës - Bota Sot
Njihuni me kunatën bukuroshe të Marina Vjollcës

Bota e Yjeve

Njihuni me kunatën bukuroshe të Marina Vjollcës

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 20:17
Marina Vjollca

Nga familja e Marina Vjollcës, besoj të gjithë i keni parë motrat e moderatores. Njëra më e mirë se tjetra. Mirëpo, Marina ka "konkurrencë" edhe tek fisi i bashkëshortit të saj.

Kunata e Marinës, Rida bën të njëjtën punë si bukuroshja e Klan-it. Rida, e dashura e Liberianit (vëllai i Getit) është moderatore në “Koha Vizion”. Ata e kanë zyrtare lidhjen e tyre dhe shpeshherë Rida publikon foto në shoqërinë e familjes Selimi.

Rida, në ndryshim nga Marina është brune, por edhe ajo është mjaft simpatike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat