Kim Kardashian duket shumë elegante

Bota e Yjeve

Kim Kardashian duket shumë elegante

Nga: Bota sot Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 21:44
Kim Kardashian

Kim dhe Khloe Kardashian shijuan një natë jashtë me një stil të veqantë.

Motrat ishin veshur me këtë stil për të treguar mbështetjen e tyre për Institutin për të Drejtat e Njeriut të martën në mbrëmje.

Kim 39 vjeqare kishte një kostum elegant të gjerë ë ngjyrë të errët, ashtu sikurse edhe motra e saj, Khloe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat