Ciara nxjerrë këmbët "seksi" - Bota Sot
Ciara nxjerrë këmbët "seksi"

Bota e Yjeve

Ciara nxjerrë këmbët "seksi"

Nga: Bota sot Më: 21 nëntor 2019 Në ora: 22:22
Ciara

Ajo ishte nikoqire e American Music Awards të dielën.

Dhe për të promovuar këtë ngjarje, Ciara realizoj një set fotografik në tapetin e kuq në Teatrin Microsoft në Los Angeles këtë të enjten.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër duke treguar këmbët e saj, derisa para kamerave doli si një supermodele./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat