Millie Mackintosh pozon e zhveshur, tregon barkun e rritur

Bota e Yjeve

Millie Mackintosh pozon e zhveshur, tregon barkun e rritur

Nga: Bota sot Më: 21 nëntor 2019 Në ora: 22:28
Millie Mackintosh

Ajo në fillim të këtij muaji tregoj se është në pritje të fëmijës së parë, një vajzë me burrin Hugo Taylor dhe do ta sjellë në jetë në maj të vitit 2020.

Dhe Millie Mackintosh dukej absolutisht e bukur kur tregoj barkun e saj të zhveshur gjatë një fotosesioni për Pitusa në Miami.

Ish ylli i Made In Chelsea e cila është 15 javëshe shtatzënë, dukej mirë me një palë bikine dhe fustan të bardhë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat