"S'dua më meshkuj, femrat janë më romantike"

Bota e Yjeve

"S'dua më meshkuj, femrat janë më romantike"

Nga: Bota sot Më: 21 nëntor 2019 Në ora: 22:37
Megan Barton Hanson

Megan Barton Hanson kohët e fundit tha se nuk do të takoj më meshkuj ne jetën e saj, pasi e zbuloj se femrat janë më romantike.

Dhe ylli i Love Island u shfaq në ngjarjen e Gay Times Honors në Londër të enjten në mbrëmje.

Personazhi televiziv u shfaq në ekranin magjepsës me një fustan me rrip Gucci./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat