Kristin Cavallari shfaqet e zhveshur - Bota Sot
Kristin Cavallari shfaqet e zhveshur

Bota e Yjeve

Kristin Cavallari shfaqet e zhveshur

Nga: Bota sot Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 18:18
Kristin Cavallari

Sezoni i tretë i shfaqjes së saj është vendosur të dalë me premierë në vitin e ri.

Dhe Kristin Cavallari është duke e shfrytëzuar të gjithë kohën për tu qlodhur para se të nis karrierën e saj të vështirë si nënë e tre fëmijëve, dhe që gjithashtu menaxhon markën e saj të modës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat