Modelja e bukur befason me veshjen

Bota e Yjeve

Modelja e bukur befason me veshjen

Nga: Bota sot Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 18:24
Chantel Jeffries

Javën e kaluar modelja mahnitëse dhe Dj u shfaqn ne premierën e Charlie's Angels në Los Angelos.

Dhe të enjtën në mbrëmje, Chantel Jeffries shfaqi këmbët e saj të tonbifikuara me një fustan të shkurtër blu, të kuq dhe të zi në ndejën e Puma X Balmain në Los Angelos./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat