Charlie XCX gjysëm e zhveshur - Bota Sot
Charlie XCX gjysëm e zhveshur

Bota e Yjeve

Charlie XCX gjysëm e zhveshur

Nga: Bota sot Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 18:36
Charli XCX

Kohët e fundit ajo zbuloj se është fytyra e re e fushatës së Krishtlindjeve me linjën e Agent Provocateur.

Dhe Charli XCX tregoj pikërisht të enjten pse ajo duhet të ishte e përzgjedhura, kur doli për qmimet në GQ Men Of The Year në Madrid.

Krijuesja e hitit Fancy arriti në kryeqytetin spanjoll me një fustan të zi pa mëngë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat