Bella e bën sërish, stili i saj i habiti të gjithë - Bota Sot
Bella e bën sërish, stili i saj i habiti të gjithë

Bota e Yjeve

Bella e bën sërish, stili i saj i habiti të gjithë

Nga: Bota sot Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 18:41
Bella Thorne

Ajo është e njohur me shfaqjet e saj me një stil të vrullshëm.

Dhe Bella Thorne ktheu kokat përsëri kur mori pjesë në ngjarjen e fillimit të bashkëpunimit ndërmje Puma dhe Balmain në Los Angelos të enjten në mbrëmje.

Aktorja 22 vjeqare shfaqi barkun e tonifikuar me një veshje rrjetë ku dalloheshin sytjenat e saj të zi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat