Festë me fishekzjarrë e alkool, modelja ruse tregon shumë në ditëlindjen e 25-të

Bota e Yjeve

Festë me fishekzjarrë e alkool, modelja ruse tregon shumë në ditëlindjen e 25-të

Më: 25 nëntor 2019 Në ora: 11:24
Foto

Anastaslia Kvitko e ka festuar ditëlindjen e 25-të.

Modelja ruse mbrëmjen e djeshme ka festuar me rastin e ditëlindjes.

Ajo ka mbushur plot 25 vite jetë dhe me këtë rast ka mbledhur miqtë për të festuar me fishekzjarrë e alkool.

Vajza e ditëlindjes ka zgjedhur ta vesh një fustan super të shkurtër në të cilin gati sa nuk zbuloi gjithçka.

Kujtojmë se Anastasia për publikun njihet nga postimet e shpeshta në rrjete sociale në të cilat provokon rënd.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat