Si gjithmonë, Naomi Campbell me plotë stil - Bota Sot
Si gjithmonë, Naomi Campbell me plotë stil

Bota e Yjeve

Si gjithmonë, Naomi Campbell me plotë stil

Nga: Bota sot Më: 28 nëntor 2019 Në ora: 22:41
Naomi Campbell

Ajo gjithmonë e merr vëmendjen kudo që ajo shkon.

Dhe Naomi Campbell dukej e përsosur kur kryesoj ngjarjen e Global Offices në Londër të enjten.

Supermodelja shfaqi stilin e saj mahnitës me një xhaketë të zezë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat