Justin dhe Hailey Bieber me rroba banjo - Bota Sot
Justin dhe Hailey Bieber me rroba banjo

Bota e Yjeve

Justin dhe Hailey Bieber me rroba banjo

Nga: Bota sot Më: 28 nëntor 2019 Në ora: 22:47
Justin dhe Hailey Bieber

Justin dhe Hailey Bieber po shijojnë ditën e Falenderimeve në Miami.

Dhe pasi filluan ditën me një smothie të freskët, qifti u shfaqën me veshje larjesh në pishinë.

Ylli i popit 25 vjeqari Justin kishte ndryshuar ngjyrën e flokëve të bardhë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat