Francesca Allen shfaqet 'seksi' me bikine - Bota Sot
Francesca Allen shfaqet 'seksi' me bikine

Bota e Yjeve

Francesca Allen shfaqet 'seksi' me bikine

Nga: Bota sot Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 21:34
Francesca Allen

Ajo ishte në qendër të vëmendjes këtë vit në Love Island, përkundër qëndrimit të shkurtër të saj.

Dhe Francesca Allen ngriti temperaturat kur u nis për një pushim në Dubai në fillim të këtij muaji.

Pronarja e butikur Bonnie & Clyde shkëlqeu me rroba banjo  të zeza me një rrip Chanel./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat