Kourtney Kardashian rikthehet në Armeni - Bota Sot
Kourtney Kardashian rikthehet në Armeni

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian rikthehet në Armeni

Nga: Bota sot Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 21:53
Kourtney Kardashian

Ajo e mori familjen e saj për një shëtitje në Armenia muajin e kaluar për tu kthyer sërish tek rrënjeët e saj me fëmijët.

Dhe Kourtney Kardashian udhëtoj sërish bashkë me Kim Kardashian në ditën e Falendërimeve.

Në një foto, ajo pozoj bashkë me fëmijët Mason, Penelope, Reign të cilët ishin veshur të gjithë në të zeza./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat