Kate Beckinsale, superseksi në bikine - Bota Sot
Kate Beckinsale, superseksi në bikine

Bota e Yjeve

Kate Beckinsale, superseksi në bikine

Nga: Bota sot Më: 30 nëntor 2019 Në ora: 21:38
Kate Beckinsale

Derisa shumë njerëz po ndjejnë lodhje pas ditës së Falendërimeve, Kate Beckinsale ka vazhduar të tregoj fizikun e saj me bikine.

Bomba 46 vjeqare shpërndau një foto me rroba banjo derisa ishte në plazh.

Ajo u shfaq edhe me një palë bikine leopardi dhe fund të bardhë, duke siguruar që të marr vëmendje./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat