Kim Kardashian, kjo studente e juridikut - Bota Sot
Kim Kardashian, kjo studente e juridikut

Bota e Yjeve

Kim Kardashian, kjo studente e juridikut

Nga: Bota sot Më: 2 dhjetor 2019 Në ora: 09:47
Kim Kardashian

Ylli i Hollivudit, Kim Kardashian njofton se po studion për tu bërë një avokate në prill.

Javën e kaluar, superylli amerikan dukej rrezatuese derisa takoj studentë të gazetarisë australiane në Tokio.

Kim, e cila ishte në një vizitë në Japoni me burrin Kanye dhe familjen e saj, dukej shumë e lumtur duke pozuar me studentët Lucy dhe Wendy./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat