Jennifer Lopez guxon me këtë fustan - Bota Sot
Jennifer Lopez guxon me këtë fustan

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez guxon me këtë fustan

Nga: Bota sot Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 09:57
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka qenë e zënë duke promovuar filmin e saj Hustlers i cili u publikua tre muaj më parë.

Ylli 50 vjeqar u shfaq neë qendrën e fondacionit SAG-AFTRA Robin Williams në NYC bashkë me yjet Constance Ëu, Keke Palmer, Julia Styles dhe Lili Reinhart.

J Lo dukej magjespëse derisa rrezikoj në temperatura të ngrira me një fustan të gjatë mëdafshi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat