Kim dhe Kourtney Kardashian marrin gjithë vëmendjen me paraqitjen nga Miami - Bota Sot
Kim dhe Kourtney Kardashian marrin gjithë vëmendjen me paraqitjen nga Miami

Bota e Yjeve

Kim dhe Kourtney Kardashian marrin gjithë vëmendjen me paraqitjen nga Miami

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 18:50
Kim dhe Kourtney Kardashian

Kim Kardashian West së bashku me motrën e saj Kourtney kanë shkëlqyer me pamjen, teksa merrnin pjesë në një event të artit dhe modës.

Ajo dhe motra e saj kanë marrë gjithë vëmendjen në Miami.

Kim u shfaq mjaft e guximshme në veshje ngjyrë gjarpëri kokë e këmbë, teksa arriti në shfaqjen e pistës për meshkuj Dior.

Image
Image

Edhe Kourtney, kishte theksuar linjat trupore me një fustan të zi, duke dëshmuar kështu se ato vazhdojnë të jenë ndër femrat më atraktive në botë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat