Bikinet e bardha ia zbukurojnë linjat - Bota Sot
Bikinet e bardha ia zbukurojnë linjat

Bota e Yjeve

Bikinet e bardha ia zbukurojnë linjat

Nga: Bota sot Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 20:08
Kady McDermott

Ajo ka qenë duke shijuar një udhëtim në Tajlandë me shoqen e saj të ngushtë Gabby Allen  për disa ditë dimri me diell.

Dhe Kady McDermott shfaqi fizikun e saj të bujshëm kur arriti me binike të bardha, derisa ishte në plazhin e Phuket javën e kaluar.

Ylli i Love Island u shfaq me rroba të banjos dy pjesëshe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat