Blerjet luksoze të Taylor Swift

Bota e Yjeve

Blerjet luksoze të Taylor Swift

Nga: Bota sot Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 20:30
Taylor Swift

Ajo arriti në Londër javën e kaluar për të kaluar Ditën e Falendërimeve me të dashurin, Joe Alwyn.

Dhe Taylor Swift nuk mund të rezistonte pa u ndalur tek punëtoria e shoqes së saj Stella McCaartbey në West London, duke i bërë një vizitë të mërkurën në mëngjes.

Udhëtimi dukej i suksesshëm sepse ajo doli një orë më vonë, e shoqëruar ga disa asistentë të ngarkuar me qanta./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat