Dukesha e Kembrixhit dukej festive - Bota Sot
Dukesha e Kembrixhit dukej festive

Bota e Yjeve

Dukesha e Kembrixhit dukej festive

Nga: Bota sot Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 20:40
Dukesha e Kembrixhit

Dukesha e Kembrixhit u vesh me një xhaketë të kuqe kur arriti pasdite në një fermë të vendit.

Kate Middleton 38 vjeqare shijoj këtë pasdite duke bërë ushqim, duke zgjedhur pemët e Krishtlindjeve dhe duke punuar me dekorime./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat