Kendall Jenner dhe Bella Hadid bëhen bashkë për të shkëlqyer në Miami! - Bota Sot
Kendall Jenner dhe Bella Hadid bëhen bashkë për të shkëlqyer në Miami!

Bota e Yjeve

Kendall Jenner dhe Bella Hadid bëhen bashkë për të shkëlqyer në Miami!

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 13:44
Kendall Jenner dhe Bella Hadid

Kendall Jenner së fundmi e uroi për ditëlindje bukuroshen Bella Hadid, duke ndarë një video së bashku ku u panë duke u puthur.

Supermodelet vendosën të vazhdojnë ‘flirtin’ gjatë një feste të lezetshme në plazhin e Miamit në Florida, teksa treguan se janë ndër modelet më të mira.

Kendall, 24 vjeçare, u pa së bashku me Bellan 23 vjeçe teksa po pushonin duke shijuar bregdetin luksoz së bashku me bikini që vinin në pah format e tyre trupore.

Image

Kujtojmë që ato janë motrat e Kylie Jenner, përkatësisht Gigi Hadid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat