Mesazhi i Kim Kardashian për djalin e saj

Bota e Yjeve

Mesazhi i Kim Kardashian për djalin e saj

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 22:34
Kim Kardashian

Ai rregullisht fotografohet me një buzëqeshje në fytyrë.

Dhe sipas Kim Kardashian, Saint West pamje e tij është ashtu natyrale, i cili mbushi të enjten 4 vjet.

"Nuk kam fjalë të përshkruaj sa shumë e dua buzëqeshjen dhe ato dredhat e tua", ka shkruar ajo./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat