Gabby Allen superseksi në plazh - Bota Sot
Gabby Allen superseksi në plazh

Bota e Yjeve

Gabby Allen superseksi në plazh

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 22:52
Gabby Allen

Kohët e fundit ajo mohoj pretendimet se kishte pasur grindje me burrin e Jacqueline Jossa, prapa shpines së gruas së tij.

Dhe Gabby Allen e vazhdoj këtë dramë duke u paraqitur në plazh në Tajlandë të enjten.

Ylli i Love Island tregoj fizikun marramendës me bikine të zeza, në formë trekëndëshi të mbuluara me qershi./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat