Kiara Tito tejkalon limitet, si kurrë më parë, s’lë vend për imagjinatë! - Bota Sot
Kiara Tito tejkalon limitet, si kurrë më parë, s’lë vend për imagjinatë!

Bota e Yjeve

Kiara Tito tejkalon limitet, si kurrë më parë, s’lë vend për imagjinatë!

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 09:01
Kiara Tito

U bë e njohur si një nga moderatorët më të suksesshme dhe fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare.

 Bëhet fjalë për Kiara Tito e cila tashmë është fokusuar edhe si blogere e që po i ecën mbarë.

Bukuroshja shqiptare duke qenë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale sjell vazhdimisht fotosesione të ndryshme, por këtë herë ka kaluar limitet e saj duke pozuar gjysmë e zhveshur.

Kiara në pozën e re shihet e veshur në një kostum të zi elegant, ndërsa nuk ka hezituar të zbërthej pjesën lartë duke provokuar me gjoksin seksi.

Kujtojmë që Kiara është tejet e përfolur edhe për jetën e saj private, në media u komentua për lidhjen në mes të saj dhe Butrint Imerit, por dyshja asnjëherë nuk e pranuan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat