Rita Ora e emocionuar performon për shokun e ndjerë - Bota Sot
Rita Ora e emocionuar performon për shokun e ndjerë

Bota e Yjeve

Rita Ora e emocionuar performon për shokun e ndjerë

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 18:10
Rita Ora

Rita Ora u duk si një figurë solemne kur doli jashtë për të performuar për shokun e ndjerë Avicii në një koncert në Stokholm.

Këngëtarja 28 vjeqare u bë shoqen me DJ pasi bashkëpunoj në hitin Lonely Together në vitin 2017.

Rita kishte veshur një pallto të zezë dhe një shall derisa u kthye në Londër pas koncertit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat