Bella Hadid rrezikon të tregoj fundshpinën - Bota Sot
Bella Hadid rrezikon të tregoj fundshpinën

Bota e Yjeve

Bella Hadid rrezikon të tregoj fundshpinën

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 18:19
Bella Hadid

Ajo është e njohur për pamjen e saj të përsosur dhe sensin elegant të stilit.

Dhe modelja Bella Hadid mori vëmendje kur arriti në një darkë në Beach Setai Miami me Kendall Jenner të enjten natën.

23 vjeqarja zgjodhi një fustan të zi mëndafshi, duke zbuluar shpinën dhe një hapje tjetër tek kofshet./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat