18+ Shfaqet topless, por ruan modestinë... - Bota Sot
18+ Shfaqet topless, por ruan modestinë...

Bota e Yjeve

18+ Shfaqet topless, por ruan modestinë...

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 18:48
Katie Salmon

Ajo u ngrit në famë në vitin 2016 në Love Island.

Dhe Katie Salmon u sigurua se do të marr vëmendje gjatë një shëtitje në Tenerife, duke lënë pak imagjinatë në plazh.

Ylli televiziv ngriti temperaturat kur u shfaq topless ndërsa ruajti modestinë duke vendosur duartë tek pasuritë e bollshme të saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat