Demi Rose ‘çmend’ në të kuqe, tregon format mahnitëse - Bota Sot
Demi Rose ‘çmend’ në të kuqe, tregon format mahnitëse

Bota e Yjeve

Demi Rose ‘çmend’ në të kuqe, tregon format mahnitëse

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 09:49
Demi Rose

Ajo ka pushtuar Instagram-in dhe tani është një modele e cila njihet për fotosesionet e saj të ‘nxehta’.

Dhe Demi Rose ishte plotë vetbesim ajo doli për festën e Krishtlindjes HLD , e cila u mbajt në Yuu Kitchen në Londër të premten.

Bukuroshja e Birmingham , 24 vjeçare, mahniti në një fustan të kuq u cuku tregoi pasuritë e saj dhe pikat e forta.

Demi theksoj me kujdes pjesën e pasme të saj, ndërsa pozonte nga një numër i madh këndesh.

Ajo kompletoj dukjen me një palë taka të bardha dhe i mbajti në minimum aksesorët e saj, në mënyrë që të gjithë sytë të qëndrojnë fort në ansamblin e saj.

Ndërsa ajo veshi një shkëlqim buzëkuqi dhe ‘eyeliner’ të errët për të nxjerrë në pah tiparet e saj të bukura.

Demi ka udhëtuar nëpër botë që kur u nda nga i dashuri i saj DJ Chris Martinez në tetor.

Para Tajlandës, modelja e veshjeve të brendshme për femra shijoi një udhëtim në Las Vegas.

Ylli  është betuar të vazhdojë të jetë mike me DJ Chris dhe të mbështesin karrierat e njëri-tjetrit, pavarësisht ndarjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat