Kjo veshje ia vizaton trupin e bukur Kim Kardashian - Bota Sot
Kjo veshje ia vizaton trupin e bukur Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Kjo veshje ia vizaton trupin e bukur Kim Kardashian

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 21:27
Kim Kardashian

Kohët e fundit ajo u kthy përsëri në Los Angelos pas një udhëtimi në Miami për pistën e Dior Men's Fall 2020, ku mori pjesë me motrën Kourtney.

Dy ditë pasi ylli Kim Kardashian u pa duke dalë nga Los Angelos.

Biznismenja 39 vjeqare shfaqi belin e vogël dhe vithet e mëdha me pantollona të bardha deri në bel./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat