Festoi ditëlindjen, Vesa pranon befasinë e këndshme derisa po performonte - Bota Sot
Festoi ditëlindjen, Vesa pranon befasinë e këndshme derisa po performonte

Bota e Yjeve

Festoi ditëlindjen, Vesa pranon befasinë e këndshme derisa po performonte

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 16:25
Vesa Smolica

Vesa Smolica e ka festuar ditëlindjen.

Vesa Smolica mbrëmë e ka festuar ditëlindjen.

Përveç urimeve të shumta të cilat i ka pranuar, asaj i kanë bërë edhe një befasi të këndshme derisa po performonte në një mbrëmje muzikore në Dibër.

Tortën që ia kanë dhuruar, Vesa më pas e ka publikuar në Instastory dhe i ka falënderuar të gjithë për natën e paharrueshme.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat