Emily Ratajkowski selfie në pasqyrë - Bota Sot
Emily Ratajkowski selfie në pasqyrë

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski selfie në pasqyrë

Nga: Bota sot Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 09:45
Emily Ratajkowski

Ajo është themeluese e një marke të modës.

Dhe Emily Ratajkowski vërtetoj edhe njëherë se është reklama më e mirë për linjën e saj.

Aktorja dhe sipërmarrja 28 vjeqare u shfaq sërish në Instagram duke pozuar me veshjet linjës së saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat