Të veshësh atlete me pellush luksoz?? E provoi Katie Holmes, ja rezultati! - Bota Sot
Të veshësh atlete me pellush luksoz?? E provoi Katie Holmes, ja rezultati!

Bota e Yjeve

Të veshësh atlete me pellush luksoz?? E provoi Katie Holmes, ja rezultati!

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 18:53
Katie Holmes

E keni parasysh atë ndjenjën e mahnitshme kur vishni diçka të lirë dhe dikush e merr për super të shtrenjtë?

Është fantastike.

Por Katie Holmes na tregoi sesi mund ta zbatojmë edhe me një kombinim fare të ri, që edhe pse në rastin e saj ka të bëjë me gjera të shtrenjta ( vetem pellushi eshte 3.690 dollare), mund të përshtatet fare mirë edhe me veshje më të thjeshta.

Aktorja veshi atlete të bardha me pellushin luksoz dhe dukej shumë bukur!

Edhe sikur ta kishim menduar, më parë sikur s`do të guxonim, por tani që e shohim tek Katie, na pëlqen shumë dhe nuk kemi përse të mos përpiqemi ta aplikojmë dhe vetë!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat