Vajza e Michael Jackson pozon gjysmë e zhveshur - Bota Sot
Vajza e Michael Jackson pozon gjysmë e zhveshur

Bota e Yjeve

Vajza e Michael Jackson pozon gjysmë e zhveshur

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 23:19
Paris Jackson

Paris Jackson, e cila është vajza e Michael Jackson ka pozuar gjysmë e zhveshur.

Ajo në Instagramin e saj, ka shpërndarë disa fotografi ku ka pozuar me të brendshme.

Kështu bëri që fansat e saj të ‘egërsohen’.

21 vjeçarja ka veshur të brendshme ngjyrë të zezë, ku e mbulon gjoksin me dy duart, dhe i ka theksuar sytë me eyeliner të zi, ndërkohë që flokët i binin në fytyrë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat