Kylie Jenner pastron dollapat, heq veshjet milionshe - Bota Sot
Kylie Jenner pastron dollapat, heq veshjet milionshe

Bota e Yjeve

Kylie Jenner pastron dollapat, heq veshjet milionshe

Nga: Bota sot Më: 9 janar 2020 Në ora: 20:47
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka veshjet më të bukura në botë nga firmat më të shtrenjta si Fendi, Chanel, Dior dhe Versace.

Kështu që ishte një tronditje pasi 22 vjeqarja lajmëroj se po pastron dollapat e saj dhe secila vajzë do të dëshironte të kishte diqka të qmuar nga ajo.

Vajza bukuroshe kishte veshur një veshje ngjyrë portokalli dhe këpucë jo të përshtatshme dhe kjo dukje e saj kushtonte plotë 1 milionë dollarë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat